wtorek, 2 listopada 2010

Sprawy ważne i ważniejsze:)Po krótkiej przerwie wracam do pracy oraz realizacji ważnych planów związanych z Furni. Tak jak wcześniej pisałam , w tym tygodniu w sobotę i w niedzielę 6-7 listopada od godz. 11 na Hożej 41 dom.100 będzie można zobaczyć  po raz pierwszy na żywo nasze meble  ( ponieważ nie mamy jeszcze swojego punktu stacjonarnego na mieście - szukamy intensywnie). Las Rąk to cudne miejsce ( dziś widziałam jak to wygląda - a wygląda imponująco - dziewczyny , które to stworzyły naprawdę wyszukały niesamowite okazy i włożyły masę pracy ,aby to miejsce wyglądało i przyciągało) . Także weekend zapowiada się interesująco!

 Zapraszam Was już dzś!

Listopad to również miesiąc przedświątecznych zakupów! Warto pomyśleć o nich już teraz . Dlatego wkrótce będziemy mieć dla wszystkich odwiedzających FurniCouture Shop niemałe atrakcje. Oprócz niesamowitych nowości, które do nas jadą , będziemy mieć ciekawą opcję dla niezdecydowanych co kupić ! To już od poniedziałku!
Poza tym wkrótce, będą dostępne  nowe / stare fotele w odświeżonym wydaniu oraz piękne tekstylne dodatki do domu i nie tylko  -wszystko Made by FurniCouture! Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz