poniedziałek, 28 marca 2011

Poniedziałkowy zawrót głowyJak w każdy poniedziałek nie do końca wiem od czego zacząć jeśli chodzi o pracę - tyle tego jest . Sporo się rzeczy i spraw na siebie nakłada. Ale jest w tym wszystkim jedna pozytywna rzecz - lokal pod sklep stacjonarny został nareszcie znaleziony!! W samym centrum Warszawy , na ul. Mokotowskiej :) . Tylko tyle na razie mogę Wam zdradzić. Kolejne informacje będę przekazywać na bieżąco. I jest to również okazja do kolejnych ciekawych postów na temat prac projektowych i stylistycznych w nowym sklepie. Na pewno powstanie o tym obszerny cykl.
A tymczasem pędzę do swoich zajęć - czekają na zrobienie 4 krzesła i 2 fotele klubowe. Niebawem fotki z realizacji.
Słonecznego poniedziałku!:)

Crazy Monday
Like every Monday, do not quite know where to begin when it comes to work - so much that is. A lot of things and issues imposed upon himself. But in all this is a positive thing - at the local stationary shop was finally found! In the very center of Warsaw, ul. Mokotowska:). Just enough for the moment I can tell you. Further information I will pass on the fly. And it is also an opportunity to further interesting posts about design and style in the new store. Certainly the creation of this comprehensive series.

Meanwhile, I rush to their classes - are waiting to make a 4 chairs and 2 armchairs club. Soon the pictures from the implementation.
Sunny Monday!)


2 komentarze:

  1. Super!! Gratulacje:) Kibicuję remontom i projektom jaki będą się z nim wiązały. Obiecuję odwiedzić przy którejś z okazji bycia w stolicy ;)
    Pozdrawiam i czekam na wieści o postępach.
    Ewelina

    OdpowiedzUsuń