poniedziałek, 28 listopada 2011

Hello :) i propozycja prezentu


Tydzień rozpoczął się wietrznie,ale mam nadzieję,że ogólnie będę mogła zaliczyć go do udanych:) Tylko miesiąc pozostał do świąt,a ja nie chcąc odkładać wszystkich prezentowych zakupów na ostatnią chwilę postanowiłam poszukać ich już teraz i przyznam ,że już 3/4 z nich, mam zaklepanych w różnych sklepach:) To się nazywa tempo:) Jeden z nich chciałabym Wam dziś gorąco polecić.
Lubię inspirować się różnymi zdjęciami znalezionymi w sieci,przeglądać tysiące blogów,zwłaszcza o tematyce wnętrzarskiej ... jednak brakowało mi do tej pory tego wszystkiego w postaci papierowej ( i nie chodzi tu o gazetę). I w końcu doczekałam się tej chwili, kiedy z kubkiem aromatycznej kawy mogę usiąść w tak wietrzny dzień jak dziś, w miękkim fotelu ,trzymając w rękach 400 stron! przepięknych zdjęć w twardej oprawie."Design *Sponge at Home" by Grace Bonney , bo o tej książce mowa jest mega inspiracją dla każdego, bez względu na budżet .Książka została napisana przez amerykańską blogerkę , jako zbiór tego co dotychczas zamieszczała na swoim blogu- od porad po to co ją inspiruje ,aż po domy czytelników i projektantów. Z czasem blog, którego popularność niesamowicie zaczeła rosnąć przeistoczyła się w jej pracę ( dziennikarską).
Historie takich osób jak Grace umacniają mnie w przekonaniu,że idę w dobrym kierunku:)
Polecam gorąco tą książkę zarówno  miłośnikom tematyki wnętrzarskiej ( ale nie w nudnym wykonaniu) , jak również osobom,które w danym momencie szukają inspiracji do swojego M2.


Week started windy:) Only a month left until Christmas, and I did not want to put off all purchases of gifts for the last minute so I decided to look for them right now and admit that even 3 / 4 of them, I buyed in different stores:) It's called speed:) One of them I would highly recommend to you today.

I like to inspire a variety of images found on the web, browse thousands of blogs, especially interior design. But I missed so far it all on print paper( and I'm not talking about newspaper). I finally went through this moment, when with a cup of coffee , I can sit on a windy day like today, in a soft chair, holding in my hands 400 pages! beautiful pictures in hardcover.
"Design * Sponge at Home" by Grace Bonney,is a mega inspiration to everyone, regardless of budget. The book was written by an american blogger, as a collection of what he published so far on his blog, from advice on what it inspires readers to their houses and designers houses. With time, a blog whose popularity began to grow tremendously transformed in her job (journalism).

The stories of people like Grace reinforce my belief that I am going in the right direction:)
I recommend this book both hot topics interior design enthusiasts (but not in a boring performance) as well and those who at this time looking for inspiration for M2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz