czwartek, 10 listopada 2011

H&M Home świątecznie


Jak co roku,kiedy zbliżają się powoli święta , sieciówka H&M w dziale HOME  zaskakuje swoimi pomysłami . Pokazuje i inspiruje  w jak różny sposób można przystroić swoje mieszkanie, aby było nam miło i pięknie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie - miłośnik kreskówek z Myszką Miki, wielbicielka stylu glamour, fan bieli ,fan stylu eko ... Spośród oferty mam kilku swoich faworytów. Niestety pozostaje nam tylko podziwiać to wszystko przez internet bo jak na razie firma H&M chyba nie ma w planach otworzenia działu dla domu w Polsce. Szkoda , bo jest tak niewiele miejsc ( mówię tu o sieciówkach ) , w których za przystępną cenę można kupić ciekawe i oryginalne akcesoria do domu z metką np. by H&M Home.

H&M - Holidays inspiration
As every year, when the Holidays are going slowly, H & M in section HOME surprise us . Shows and inspires in  many ways how you can decorate your apartment,to be  nice and beautiful. Everyone will find something for everyone - fan of Mickey Mouse cartoons, glamorous admirer, a fan of white, fan-style eco ... Among the offers I have my favorites. Unfortunately, we are left only to admire it all over the internet because so far, H & M probably has no plans to open a department for the house in Poland. Too bad, because there are not many places in which an low  price you can buy interesting and original home accessories such as card showing that H & M Home.


3 komentarze:

  1. Kiedy mieszkałam w Holandii, kupowałam u nich - przez internet, bo tam H&M Home działa tylko w sieci, nie mają sklepów stacjonarnych. Świetna jakość. A na naklejkach produktowych napisy... po polsku! Wśród innych wersji językowych, rzecz jasna. Do tej pory nie wiem, dlaczego. Teraz mieszkam już w PL i tęsknię do zakupów w H&M Home - bo i ceny przystępne, i wyprzedaże konretne.

    OdpowiedzUsuń
  2. No ładnie:) Może kiedyś się doczekamy , kiedy będzie można kupić i u nas. Pozdrawiam serdecznie :) i dziękuję za odwiedziny:))

    OdpowiedzUsuń
  3. Nawet nie wiedziałam, że maja taki dział... rzeczywiście szkoda, że nie ma go u nas. Moim ulubionym źródłem względnie niedrogich drobiazgów do domu jest TK Maxx. Ciekawy blog. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń