czwartek, 22 października 2009

Woodson&RummerfieldRon Woodson & Jaime Rummerfield

Woodson & Rummerfield's House Of Design

Wnętrza sklepu:
Włascicielami tego niesamowitego sklepu jest para projektantów z L.A. Ron Woodson i Jaime Rummerfield.
On - swój dobry gust w urządzaniu wnętrz szlifował już od najmłodszych lat.Zabierany przez ojca muzyka na prywatne koncerty do domów znanych ludzi bacznie obserwował i zapamiętywał kształty i szczególy mebli.Skończył projektowanie na University of California,L.A.
Ona- typowa kalifornijka, inspiruje się śmiałymi kolorami lat 60-tych i 70-tych.Na Jaime i kształtowanie jej gustu miała wpływ również jej babcia-projektantka biżuterii,która zainspirowała ją do ubierania się nienagannie ale z pomysłem,zaszczepiła w niej miłość do mody i do ...pizzy.
Lata pracy i doświadczenia związanego z projektowaniem i doradzaniem,skłoniły tych dwoje do stworzenia miejsca,które będzie kulminacją ich pracy i pasji.
Salon jest zaprojektowany w postaci gotowych pokoi,które co jakiś czas są zmieniane na inne aranżacje.
Butik zawiera dodatki do domu,unikalne oświetlenie,meble,tapety i tkaniny,które nadadzą każdemy wnętrzu niepowtarzalny charakter-vintage i modern ale na poziomie wysokiego designu.
Oboje stworzyli nowe pojęcie :"Modage"-czyli połączenie stylu vintage z modern.To właśnie to łączą w swoich projektach:stary Hollywood glamour z nowoczesnym stylem Kalifornii.
Więcej możecie zobaczyć w sklepie on-line :www.wandrlust.com i na ich stronie internetowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz