środa, 14 marca 2012

Lustereczko, lustereczko powiedz przecie...:)

Zgłębiam temat łazienek  wzdłuż i wszerz. Płytki są już zakupione i prace remontowe ruszają w maju. Czyli moment pierwszej od wielu lat kąpieli ( do tej pory był prysznic) w wannie zbliża się realnym krokiem :) Yuppiii!!
Pierwsze oglądanie sanitariatów mam za sobą.Niezliczona ilość wanien, zlewów ,kranów ,sedesów jest tak duża ,że nie wiadomo na co się zdecydować. Przede wszystkim trzeba się trzymać ściśle wymiarów swoich ścian w łazience - o czym wielokrotnie się przekonywałam w sklepie - cudne sprzęty niekoniecznie mogą się zmieścić w mojej łazience:) niestety, trzeba szukać wówczas dalej.
 Od ogółu do szczegółu - Dziś - lustra:) Małe czy duże? Jedno czy kilka na ścianie? w jakiej ramie? A może bez niej?  Bez względu na  typ, wielkość i ilość, lustro musi przyciągać uwagę (nie tylko właściciela łazienki ale również jego gości:) ... no i oczywiście musi nam codziennie mówić ,że to właśnie My jesteśmy najpiękniejsi na świecie:) Czyż nie tak?!:)

Mirror ,mirror...

I exploring the subject of bathrooms up and down. I buyed the plates and I will be start with refit my bathroom in May. So the first time for many years I 'll be bathing  (until then it's only a shower) Yuppiii!
Countless number of bathtubs, sinks, faucets, toilets are so large that we do not know what to choose. First of all, you must follow closely the dimensions of your walls in the bathroom - not all  wonderful furniture can not fit in my bathroom :) 

  From general to detail - Today - mirrors :) Small or large? One or a few on the wall? in which the frame? Or without it? Regardless of the type, size and quantity, the mirror has to attract attention (not just the owner of the bathroom, but also his guests :) ... and of course, has to say to us every day that We are the most beautiful person  in the world :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz