środa, 22 lutego 2012

Zasłony prysznicowe { Shower curtains}

Przez pewien czas pozostanę w temacie łazienkowym ,gdyż powoli przymierzam się do jej remontu. Nie jest to wbrew pozorom łatwa sprawa. Przy malowaniu ścian ,nawet jeśli kolor się znudzi można go przemalować. W przypadku łazienki każda ingerencja w wygląd ścian kończy się niezłą demolką ,czyli zbijaniem kafelków. Tak więc trzeba się dobrze zastanowić co chcemy uzyskać,żeby później nie żałować. Tak więc kafelki są ( jeszcze nie ułożone ,ale czekają) .Postanowiłam poszukać dalszej części łazienkowych gadżetów i natknęłam się na temat zasłon prysznicowych. Jedni je uwielbiają i nie wyobrażają sobie kąpieli w wannie bez fajnej zasłonki, inni z kolei  ich nie cierpią twierdząc,że są niepraktyczne bo się plączą wokół wanny ,a zamoczone i nie czyszczone obrastają pleśnią ( nie chcę nawet  wyobrażać sobie tego widoku).
Tak więc po zrobieniu przeglądu rynku w zakresie zasłon prysznicowych stwierdziłam,że fajnych, odjechanych i nieprzypominajacej ceraty / obrusu z PRL-owskiej stołówki zasłon nie ma.
Natomiast w sklepach tkw.zachodnich firm półki uginają się pod designerskimi projektami. Każdy zwolennik znajdzie z pewnością swój ulubiony typ. Powyżej przegląd kilku propozycji .

A Wy jak sądzicie? Zasłony prysznicowe są praktyczne czy nie?

For some time,I'll be stay in topic of the bathroom, because I'm going to repair. This is not an easy task, despite appearances. When you are painting walls, even if the color is boring it can be re- painted. In the case of any interference in the bathroom walls it's finishes the  nailing tiles. So you have to carefully consider what we want to get, so it will not regret it. So the tiles there are  (not yet arranged, but are waiting). I decided to look for the rest gadgets of the bathroom  and came across a topic shower curtains. Some people love them and can not imagine a bath  without of cool curtains, others will not suffer them, saying they were impractical because they were tangled around the tub, and wet and unwashed overgrown mold (do not even want to imagine this view).

  Above review of several proposals.
And how do you think? Shower curtains are practical or not?

2 komentarze:

 1. Domyslam się, że nie wiesz, ba na pewnom nie wiesz.. ale zapytam: nie widziaś gdzieś może takiej zasłony prysznicowej jak ta z nożyczkami i innymi gadżetami...?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie chciałabym wprowadzić takie zasłony do swojego sklepu.Jeśli podasz mi maila to prześlę Ci kilka propozycji na zamówienie.
   Pozdrawiam,
   Anita

   Usuń