środa, 29 lutego 2012

H&M Home S/S 2012
U mnie za oknem świeci dziś piękne słońce. To ogromna nagroda za te pochmurne i śniegowo- deszczowe dni, które nie chciały sobie pójść. Nareszcie słychać śpiewy ptaków - one też cieszą się ,że idzie wiosenne ciepło.
Słonecznie zrobiło się również w wielu sklepach .Kolory "biją " się o pierwszeństwo na sklepowych półkach. Chyba nie ma w tym sezonie takiego koloru,który nie jest moim ulubionym. Tęcza barw to jest to na co czekałam od dawna.
W H&M Home jak zawsze pozytywne wibracje. W sklepie,którego jak już kiedyś wspominałam , nie ma u nas ,można wybierać w kolorach i wzorach. W końcu wiosna to nie tylko "nowa szafa" ale również zmiana estetyczna we wnętrzu. Chowamy do szaf grube koce i kupujemy soczysto-cytrynowe poduszki , bieżemy letnią kąpiel za zasłoną prysznicową w kwiaty, po czym wsiadamy na rower i z torbą w słodkie wisienki idziemy na wiosenne zakupy.
Ciepłej środy Wam życzę:)!

It's shiny today. This is a great reward for those cloudy and rainy days.Finally, I hear the songs of birds - they also enjoy the warmth of spring.

Shiny also are made  in many stores.   A rainbow of colors is  that what I waited for a long time.
At H & M Home, as always  positive vibrations. The store, which as I once said before, it is not in Poland , you can choose the colors and patterns. Finally, spring is not just a "new wardrobe", but also change the aesthetic of the interior. We hide to the cabinets thick blankets and buy juicy pillows, take daylight  bath behind shower curtain with flowers, and then get on the bike with a bag of sweet cherries we go for  shopping.
I wish you a warm Wednesday :)!

2 komentarze:

  1. Najbardziej podobają mi się te zestawienia kolorystyczne :) szczególnie połączenie pomarańczu i różu ... ach :) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń