sobota, 31 grudnia 2011

Happy New Year 2012!!Zawsze podsumowuje się mijający rok. Ja zrobiłam to już dawno.Bilans - 50% na 50%. I nie robię noworocznych postanowień  tylko miesięczne- tak jest łatwiej o ich późniejszą realizację. Dla mnie był to rok ciężki, długi ale w miarę owocny w małe ( jak na razie) sukcesy.
Życzę Wam i sobie ,aby nadchodzący rok był pełen miłości , radości z dużych i tych małych,codziennych rzeczy,pełen sukcesów, optymizmu i uśmiechu. W końcu to my piszemy scenariusz swojego roku z życia. Stwórzmy go tak, aby pod koniec był wart nawet Oscara! :))

Happy New Year!!!

sobota, 24 grudnia 2011

Życzenia :)Z okazji Świąt chciałabym złożyć Wam życzenia ciepłych ,radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół, odpoczynku oraz worka wymarzonych prezentów:)

Wesołych Świąt!

czwartek, 22 grudnia 2011

More snowballs...

Be inspired


Macie już kupione prezenty?! Jeśli tak to teraz trzeba je zapakować ( chyba,że w tej czynności wyręczy nas Pani Sprzedawczyni w sklepie:) Kto z nas nie lubi dostawać pięknie zapakowanych prezentów , a jeśli są opakowane z pomysłem czy jak ktoś woli z biglem:) to jeszcze przyjemniej jest je dostawać. Zawsze przy prezentach powstaje mały dylemat - torba paierowa z malunkiem np. elfów swiątecznych czy rolka papieru i np.kolorowe wstążki. Ja wybieram tą drugą opcję - trudniejszą przyznaję , bo żeby zapakować estetycznie prezent to trzeba ich trochę zawinąć ,żeby nabrać wprawy:) , ale później widok osoby,która rozrywając kolejne wartwy papieru dobiera się do środka z niepochamowaną ciekawością co znajduje się pod tym wszystkim - bezcennne.
Jeśli w tym przedświątecznym pędzie zapomnimy o owym papierze do pakowania to powyżej chciałam Wam pokazać w jak prosty sposób, wykorzystując swoją wyobraźnię i to  co się ma w szufladzie - włóczki , guziki, szary papier ( bardzo eko), skrawki materiałów ,można wyczarować oryginalnie zapakowany prezent.
A więc do dzieła:)

Have you already bought gifts?! If so, now you need to  pack them (unless in this action relieve us saleswoman in the shop:) Who does not like getting a beautifully wrapped gifts, and if they are wrapped up with an idea is even nicer is to get them. Always there is a small dilemma  - paper bag of paintings such as Christmas elves or roll of paper and colorful ribbons?!  I choose the second option - more difficult, but later view of the person ripping off  next layers of paper  to measure the convulsive curiosity what is under it all -invaluable.

If this pre-Christmas rush we forget about packing paper  I want to show you how simple way, using your imagination and what's in the drawer - yarn, buttons, brown paper (very eco), scraps of materials, you can conjure up original packaging  gift.
Be inspired!

środa, 21 grudnia 2011

Kule śniegoweUwielbiam kule śniegowe- mały świat zamknięty w szkle. Zazwyczaj sypie w nich śnieg ale zdaża się również wersja z brokatem ( nie ukrywam ,że jest to moja ulubiona wersja). Z podróży staram się przywieźć chociaż jedną, chociaż mała,ale żeby przypominała mi to miejsce,które miałąm okazję zwiedzić.

Snowballs
I love snowballs-small world closed in the glass. Typically it snows inside but also there is a version with glitter (this is my favorite version). From travel, I try to bring even one,  small, to reminded me of  place that I had the chance to visit.

wtorek, 13 grudnia 2011

Nietypowe rozwiązania
Czego to ludzie nie wymyślą?! Lubię nietypowe i ciekawe rozwiązania dla starych przedmiotów bądź wymyślanie nowych, na potrzeby róznych funkcji . Te powyżej zaskakują mnie totalnie - zwłaszcza rower , przerobiony na szafkę / stojak pod zlew i  choinka z książek dla książkomaniaka .

Unusual solutions
What people didn't invent it! I like the unusual and interesting solutions to old objects or inventing new, for needs of different functions. The above totally surprised me - especially the bike, converted to cabinet / stand at the sink and the tree of books for book addicted.

czwartek, 8 grudnia 2011

Zrobiło się świątecznie

Zrobiło się świątecznie:) W sklepie już pod koniec listopada pojawiły się pierwsze ozdoby w postaci mieniących się gwiazdek. Później doszła choinka i renifery, pakowanie prezentów , ustawianie nowości . Dzieje się, dzieje :)

Jak Wam się podoba świąteczne wydanie FurniCouture Shop?!:)
P.S.Macie już kupione prezenty ?

It became festive:) In late November, the first ornament  glittering stars shows in store windows. . Then came the Christmas tree and reindeers, wrapping gifts, setting the new items.

How do you like the Christmas edition of FurniCouture Shop?!)
P.S. Do you have already bought gifts?

piątek, 2 grudnia 2011

ZESTAWY ŚWIĄTECZNE w FurniCouture ShopZestawy świąteczneŚwięta tuż, tuż a Ty nie możesz się zdecydować co wybrać na prezent?

 Zbyt wiele rzeczy Ci się podoba?

Masz ograniczony budżet?


Mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie – stwórz swój własny zestaw świąteczny .


Ty wybierasz + my pakujemy w ozdobne opakowanie = gotowy prezent.

Oszczędzasz czas i pieniądze.


Dodatkowo , w zestawie płacisz taniej .


Minimalna ilość produktów w zestawie to 2 szt. Im więcej produktów tym wyższy rabat.


Jak to wygląda w praktyce?


200 zł 5 % rabatu


400 zł 10 % rabatu


600 zł15 % rabatu


Powyżej 600 zł rabat indywidualny.
Oferta ważna od 1.12 – 19.12 w :

*www.sklep.furnicouture.eu

oraz

*FurniCouture Shop  ul.Mokotowska 5 lok.11 , WarszawaNie czekaj do ostatniej chwili – stwórz swój własny zestaw już dziś i obdaruj nim wyjątkową osobę!