piątek, 7 października 2011

Łazienkowe pytania


Tapeta, malowane ściany, glazura od podłogi do sufitu,a może obrazki ?! Mam dylemat. Wszytsko mi się podoba,ale co jest najbardziej praktyczne w miejscu, w którym ma się doczynienia z większą wilgotnością niż w innych pomieszczeniach domu- łącznie z pochlapaniem ścian wodą chociażby przy zwykłej czynności mycia rąk.
Jestem obecnie na etapie szukania inspiracji do swojej łazienki,która od dłuższego czasu "krzyczy",żeby ją wyremonotować. Zastanawiam się nad opcją biała glazura do połowy ścian - reszta byłaby malowana na kolor lub kładziona wodoodporna tapeta w piękny ale równie odjechany wzór:) Hmm... a wy jak myślicie? Która opcja Wam się podoba?!:)

Bathroom questions
Wallpaper, painted walls, glazed tiles from floor to ceiling, and maybe pictures?! I have a dilemma. I like all inspirations, but what is most practical in a place where you have higher humidity than other rooms in the house, including walls splashing water even at ordinary hand-washing operations.

I am currently in search of inspiration for my bathroom, which has long been "screaming" to repairs her. I wonder about the option of white glaze to the mid-wall - the rest would be painted or  placed in a waterproof wallpaper with beautiful design but also crazy:) Hmm ... and what do you think? Which option do you like?!)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz