poniedziałek, 18 lipca 2011

Lustereczko, lustereczko...Sezon wakacyjny w pełni ,a ja myślę już o ofercie na jesień / zimę 2011 do sklepu. Wertuję katalogi, przeszukuję oferty , spisuję pomysły ... wszystko po to, aby wkrótce przedstawić Wam ciekawe i unikalne przedmioty do wyposażenia domu. Jednym z takich ciekawych przedmiotów będzie ( i tu mogę Wam już zdradzić)  lustro weneckie. Duże ( 100cm wys .) ,  z pewnością będzie się pięknie prezentowało w każdym pomieszczeniu domu.
Stało się ono również pretekstem do poszukania inspiracji na ten temat.
Niekoniecznie trzeba mieszkać w pałacu, aby móc cieszyć się codziennym widokiem tak pięknego przedmiotu. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i inwencji.  

Mirror,mirror ...
Vacation season in full, and I already think about the offer for autumn / winter 2011 to the store. Flip through catalogs, I search the offer, writing down ideas ... I'm doing all this to soon introduce you to interesting and unique items for home . One of these interesting objects will be (and here I can already tell you)venetian mirror. Large (100cm height.) Certainly will be beautifully presented in every room of your home.

It also became a pretext to look for inspiration on this topic.
Not necessarily have to live in the palace, to be able to enjoy the view so beautiful everyday object. It all depends on your imagination and creativity.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz