czwartek, 29 kwietnia 2010

:)


Za oknem piękna wiosenna pogoda , która skłoniła mnie do poszukania świeżych, jasnych, a co za tym idzie kobiecych  wnętrz . I udało się . Mieszkanie w Skandynawii wcale nie poraża śnieżno białą bielą i szarością w postaci mebli i dodatków. Wręcz przeciwnie- jest przytulnie, kobieco, i pojawia się co ważne kolor, którego brakuje zazwyczaj w tej części Europy.
Mieszkanko jest niewielkich metrażów, gdzie z części pokoju dziennego udało się wyodrębnić sypialnię, która w ciągu dnia jest ukryta pod zasłoną. Bardzo fajny p pomysł.Dodatkowo zwróciła moją uwagę czarno- złota tapeta w piękny ornament ,która zdobi toaletę. Pomimo iż pomieszczenie  jest niewielkich rozmiarów nie stwarza wrażenia ciasnoty. I mogłabym tak wymieniać i wymieniać co mi się tu podoba...Zresztą sami popatrzcie!

wtorek, 27 kwietnia 2010

{Inspiracje} Zygzaki
Mogą być większe lub mniejsze, ale zawsze będą widoczne. Mowa tu o zygzakach - ostatnio bardzo popularnych ( niestety jeszcze nie w Polsce) szczególnie w Stanach. Zazwyczaj można je spotkać na dywanach , ale powoli świetnie się zaczynają odnajdywać na innych elementach wyposażenia wnętrz jak poduszki , wazony , obrazy czy meble.  Klasycznym wnętrzom dodają szczypty  inności i sprawiają, że tradycyjny wystrój jest mniej oficjalny, a bardziej zadziorny, natomiast  bardziej surowym i minimalistycznym wnętrzom dodają niepowtarzalnego charakteru .


piątek, 23 kwietnia 2010

Weekend


Weekend zapowiada się słonecznie w związku z tym życzę Wam ciepłego i udanego wypoczynku!

Enjoy the weekend!

czwartek, 22 kwietnia 2010

Vintage + Eclectic
Mieszkanie ujęło mnie przede wszystkim kolorem...i odwagą właściciciela ( a raczej właścicielki ) w doborze wzorzystych tapet i dodatków. I znowu niby nic do siebie nie pasuje a jednak wszystko razem tworzy ciekawe wnętrze.


This appartment impressed me because of colors…and the courage of the owner (her) in selecting and combining colorful wallpapers and accessories. Seems that nothing fits together, nevertheless all these elemets make interesting interior.

środa, 21 kwietnia 2010

FurniCouture Shop - JUŻ OTWARTE!!! SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!Może nie każdy jeszcze o tym wie, ale sklep internetowy  Furnicouture Shop właśnie ruszył. Serdecznie wszystkich zapraszam! www.sklep.furnicouture.eu   (lub klikając na baner na blogu bądź na stronie www.FurniCouture.eu ) z dodatkami do wyposażenia wnętrz ...i nie tylko.Można tu kupić zarówno akcesoria do wystroju wnętrz jak również pięknie pachnące kosmetyki i akcesoria kobiecej garderoby. Oferta bedzie sukcesywnie poszerzana o Nowości.

 
Natomiast na www.FurniCouture.eu  jak już wiecie można kupić meble po renowacji w nowoczesnym wydaniu bądź stworzyć swój własny indywidualny projekt. Wszystko zależy od wyobraźni i potrzeb przyszłego właściciela mebla.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!


FurniCouture Shop are now open!!!  You can buy home accesories, beautiful smelling Spa cosmetics and woman wardrobe accsesories.

poniedziałek, 19 kwietnia 2010

Polka dotsDo nabycia w FurniCoutureShop

Do nabycia w FurniCoutureShop


 

Groszki to hit sezonu nie tylko w modzie.Opanowały mieszkania , meble oraz akcesoria wystroju wnętrz aż po przedmioty domowego użytku. Lubię groszki  przede wszystkim za to,że  wnoszą w zwykłe przedmioty dziecięcą radość.Przez co przestaje się je traktować tak bardzo serio, a używanie rzeczy w groszkowy print poprawia nastrój. A Wy lubicie groszki?!!


Polka dots are hit season. They take control in houses, on furnitures and home decor  accesories . I like very much polka dots. They bringing back  infantile happines to the   home articules. Are you like polka dots?!!!